کمک نقدی

کمک نقدی به موسسه خیریه نور

کمک های نقدی به موسسه خیریه نور

حس کمک و نوع دوستی از جمله ویژگی ها و صفاتی است که انسان را از تنگ نظـری و حـصار خودمحوری خارج ساخته، موجب می شود تا در برابر دیگران، از خود ایثار، فـداکاری و گذشت نشان دهد و با آنها پیوند صمیمانه برقرار نماید. این خصلت همواره در تمامی دوران مورد تکریم افراد بوده و هست.
از این روی موسسه خیریه نور با بهره گیری از سیستم مالی مجهز و متمرکز و با تاکید بر وجود شفافیت، پاسخگویی و اعتماد سازی، فضای مناسبی را برای شرکت ها، سازمان و افراد علاقمند، جهت انجام مسوولیت های اجتماعی خود فراهم نموده است.
این کمک ها صرف اقدامات مختلف از جمله کمک هزینه دارو و درمان بیماران، تجهیز و یا احداث مراکز درمانی تخصصی سرطان و همچنین فعالیت های اطلاع رسانی در زمینه پیشگیری از سرطان در قالب برگزاری سمینارها و همایش های گوناگون می گردد. همچنین ما در نور این امکان را بوجود آورده ایم تا نیکوکاران با مشخص کردن نیت های هدفمند خود در راستای کمک به بیماران مبتلا به سرطان گامی مهم و مشخص برداشته و گزارش نحوه تخصیص کمک های خود را دریافت نمایند.
کمک نقدی به موسسه خیریه نور همچون سایر موسسات خیریه قانونی، یکی از بسترهای مناسب برای ایفای مسئولیت های اجتماعی سازمان ها می باشد.

لذا کلیه شخصیت های حقیقی و حقوقی می‌توانند علاوه بر یاری رساندن به خانواده نور در مسیر دستیابی به اهداف انسان دوستانه، با کمک های نقدی از دیگر اثرات مثبت انجام مسئولیت اجتماعی بهره‌مند شوند.
لازم به ذکر است بر اساس مصوبه شماره ۶۱۵۰۱/ت ۵۱۸۴۴۰ هیات وزیران کمک های اشخاص حقیقی و حقوقی به موسسه خیریه نور به عنوان هزینه های قابل قبول مالیاتی محسوب خواهد گردید.
دریافت این کمک ها از طرق مختلف از قبیل واریز نقدی به حساب های معرفی شده موسسه، پرداخت آنلاین در سایت و درگاه الکترونیکی مربوطه، پرداخت از طریق موبایل و با استفاده از کد USSD، سفارش بنر تسلیت و تبریک و نیز قلک انجام می گردد.

شماره حساب ها:

شماره حساب بانک پاسارگاد موسسه خیریه نور:
۲۰۲۱۱۰۲۸۸۸۸۸۸۸۱

شماره کارت پاسارگاد موسسه خیریه نور:
۵۰۲۲-۲۹۱۹-۰۰۰۴-۳۷۷۷

کمک به موسسه خیریه نور

با اتصال به درگاه های پرداخت بانکی زیر می توانید کمک خود را واریز نمایید.
بر روی نام درگاه کلیک کرده یا از طریق تلفن همراه بر روی کد USSD کلیک نمایید.

 

به علت تغییر سرور درگاه پرداخت آنلاین “بانک ملت” و “بانک ایران کیش” وب سایت موسسه خیریه نور با اختلال مواجه شده اند.
لطفا تا برطرف شدن مشکل از دیگر درگاه ها استفاده نمایید.

بخش نیکوکاری اپلیکیشن های پرداخت

هم اکنون می توانید با استفاده از هر یک از اپلیکیشن های زیر کمک خود را واریز نمایید.
اپلیکیشن را بایستی بر روی تلفن همراه خود نصب نمایید.

پات
دیجی پی
سکه
صاپ
آپ
اسکرول به بالا