جلب مشارکت

جلب مشارکت

امروزه مشارکت اجتماعی و مردمی در همه عرصه های جامعه تاثیرگذار و ضروری به نظر می رسد. با توجه به اینکه در نظام سلامت کشور ظرفیت های موجود دولتی و خصوصی پاسخگوی نیاز مردم به ویژه اقشار آسیب پذیر در مناطق مختلف کشور نمی باشد، لزوم مشارکت های اجتماعی و مردمی در بخش سلامت اهمیت دو چندانی می یابد.
موسسه خیریه مبتلایان به سرطان نور جهت ارتقاء قابلیت های سلامت از جمله آموزش، پیشگیری، دارو، درمان، مراقبت و … می کوشد تا با بهره گیری از توانمندی افراد، سازمان ها به جبران کمبود های گذشته کمک نموده و گامی مهم در تشویق و ترغیب آنها، ایجاد اعتماد و افزایش سطح آگاهی جامعه در برابر بیماری سرطان بردارد.
از طرف دیگر عدم مطلوبیت در حوزه های مختلف سلامت از جمله پیشگیری، دارو، درمان، مراقبت، توان بخشی و… وجود داشته که با بهره گیری از توانمندی مردمی، می تواند به جبران کمبود های گذشته کمک نماید. تقویت راهبرد مشارکت اجتماعی در سلامت مستلزم ایجاد ساز وکارهای مناسب، پیش بینی بسته های حمایتی، تشویق و ترغیب مردم، ایجاد اعتماد و افزایش سطح آمادگی جامعه است.
در راستای تلاش برای دستیابی به مهمترین هدف موسسه خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان نور با نگرش توزیع متناسب امکانات درمانی در سراسر ایران خانواده نور آماده دریافت کمک های ذیل از نیکوکاران و خیرین جامعه می باشند.

  • مجموعه سرمایه های داوطلبانه خیرین در هر زمینه ای دارایی بزرگ هر خیریه ای است که نمی توان بر آن قیمت و ارزش گذاشت. این مشارکت جویی نوعی معامله عاشقانه، خیرخواهانه و خداپسندانه است که همواره مورد تکریم واقع شده است. موسسه خیریه نور از تمامی افراد در زمینه های پزشکی، فنی، پرستاری ، مددکاری، اداری و … دعوت به عمل می آورد تا داوطلبانه به خانواده نور پیوسته و ما را در جهت رسیدن به اهدافمان و کمک به بیماران سرطانی یاری رسانند.
  • موسسه خیریه نور بزرگترین سرمایه خود را در جهت نیل به آرمان هایش داشتن نیروهای تخصصی داوطلب می داند.
  • نیکوکاران می توانند اموال منقول و غیر منقول یا هرگونه ملکی را با شرایط مد نظر خود در اختیار موسسه خیریه نور قرار داده یا وقف نمایند که به منظور انجام امور خیریه صرف گردد.
  • خیرین می توانند در تامین منابع مالی، ساخت، تجهیز و بهره برداری از مراکز درمانی و بیمارسراهای نور در کلیه استان ها و شهرستان های کم بهره مند، خانواده نور را یاری رسانند.
  • موسسه خیریه نور آماده دریافت کلیه کمک های خیرین جهت تامین تاسیسات و تجهیزات نوین بیمارستانی جهت تشخیص و درمان بیماران سرطانی در اقصی نقاط ایران می باشد.
  • نیکوکاران می توانند به صورت مستمر با پر کردن فرم های اشتراک ماهیانه مبلغی را (به هر میزان) در جهت کمک به هزینه های درمان بیماران مبتلا به سرطان تحت پوشش موسسه خیریه نور تقبل نمایند.

خیرین و نیکوکاران محترم می توانند با بخش جلب مشارکت موسسه خیریه نور به شماره ۸۸۱ ۹۷ ۸۸۱ – ۰۲۱ تماس حاصل نموده و با کسب اطلاعات درباره روش های کمک به «نور» و در صورت تمایل به مشارکت در حمایت از افراد مبتلا به سرطان خانواده نور را یاری رسانند.

اسکرول به بالا