کمک غیر نقدی

کمک غیرنقدی

موسسه خیریه نور علاوه بر دریافت کمک های نقدی در شکل های مختلف، آماده دریافت کمک های غیر نقدی نیکوکاران و خیرین بزرگوار در قالب کالاها و اجناس اهدایی می باشد.
اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با اطلاع از نیاز مراکز مختلف از جمله بخش های شیمی درمانی و بیمارسرا و نیز بیماران تحت پوشش این موسسه، با اهدا کالای تولیدی خود و یا خریداری شده و نیز ارائه خدمات تخصصی مرتبط با فعالیت این مجموعه، یاریگر خدمتگزاران بیماران نیازمند در موسسه خیریه نور باشند.
لازم به ذکر است بر مبنای رویه های تدوین شده، علاوه بر درج ارزش ریالی کمک ها، برای اقلام غیر نقدی رسید اهدایی صادر و تقدیم می گردد.

لذا از کلیه نیکوکاران و یاریگران دعوت می شود برای آشنایی بیشتر با فعالیت های موسسه و کسب اطلاعات در خصوص نیازهای غیر نقدی مراکز تحت پوشش، با یکی از دفاتر موسسه در شهرهای مختلف درج شده در بخش شعب و دفاتر نمایندگی موسسه تماس حاصل فرمایند.
لازم به ذکر است همانگونه که در بخش کمک نقدی نیز اشاره شد بر اساس مصوبه شماره ۶۱۵۰۱/ت ۵۱۸۴۴۰ هیات وزیران معادل ارزش ریالی کمک های غیر نقدی اشخاص حقیقی و حقوقی به موسسه خیریه نور به عنوان هزینه های قابل قبول مالیاتی محسوب خواهد گردید.

اسکرول به بالا