مراکز اقامتی نور

موسسه خیریه نور به منظور حمایت از بیماران مبتلا به سرطان نیازمند تسهیلاتی برای اسکان عزیزانی که از شهرستان های مختلف جهت ادامه و تکمیل فرآیند درمان به تهران یا بندرعباس مراجعه می کنند، در نظر گرفته است. با تجهیز و راه اندازی بیمارسرا در مراکز مختلف از جمله تهران و بندرعباس این امکان فراهم شده است تا بیماران نیازمند علاوه بر درد بیماری، دغدغه افزونتری همچون هزینه درمان و نیز معضل اسکان در طی درمان را نداشته و با ذهنی آسوده و امید به آینده به درمان و نتیجه آن بیندیشد. در حال حاضر در سه مرکز، خدمات اسکان ارائه می شود و امید آن داریم که در آینده نزدیک و با فعال شدن شعب و نمایندگی های نور در سایر نقاط کشور، شاهد راه اندازی بیمارسراهای دیگر برای رفاه حال هموطنان باشیم.

بیمارسرای امید (بندرعباس)

:: در حال حاضر امکان اقامت در این بیمارسرا امکان پذیر نمی باشد ::

با توجه به فعالیت موسسه در استان هرمزگان به مرکزیت بندرعباس، با حمایت معنوی و مساعدت دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و مسئولین آن، ایجاد بیمارسرا جهت ارائه خدمات به بیماران اعزامی از شهرها و روستاهای استان و شهرهای همجوار در دستور کار قرار گرفت که با پیگیری نمایندگی نور در بندرعباس ساختمان بیمارسرا تامین و تجهیز گردید و به بهره برداری رسید. این بیمارسرا در حال حاضر به بیماران نیازمند مبتلا به سرطان که غالبا در بخش امید بیمارستان شهید محمدی بندرعباس تحت درمان قرار می گیرند خدمات اسکان در طول دوره درمان را ارائه می دهد.

  آدرس اقامتگاه بندرعباس: بندرعباس، چهار راه سازمان، بلوار سید جمال الدین اسد آبادی، کوچه مهیار، مهیار ۷

  تلفن: ۳۲۲۴۸۷۳۳-۰۷۶

بیمارسرای نور (تهران)

ساختمان این بیمارسرا توسط خیرین نیک اندیش جناب آقای بندری و سرکار خانم صدر به منظور اسکان بیماران اعزامی از شهرستان ها به تهران، در اختیار موسسه قرار گرفت که با توجه به نوع کاربری پس از انجام عملیات ساختمانی و تاسیساتی و تجهیز آن، آماده بهره برداری شد. این بیمارسرا در خیابان سمیه واقع شده و ظرفیت پذیرش ۱۸ بیمار بعلاوه یک همراه را دارد. متقاضیان استفاده از بیمارسرا میتوانند با در دست داشتن مدارک شناسایی و معرفی نامه از پزشک که به تایید مددکاری نور رسیده است نسبت به درخواست پذیرش اقدام کنند.

  آدرس اقامتگاه تهران: تهران، خیابان سمیه، نرسیده به خیابان استاد نجات الهی، جنب دفتر هواپیمایی استقلال، پلاک ۲۳۵

  تلفن: ۸۶۰۳۶۳۲۳-۰۲۱

اسکرول به بالا