تابلوی یادبود

در فرهنگ ایرانیان، ابراز همدردی و یا شادی با دوستان و آشنایان از دیرباز رسمی جاری و ساری بوده و در مناسبت های مختلف، سبد گل نشانه ابراز این همدردی و عرض تسلیت و یا وسیله ای برای بیان شادباش و شادمانی از اتفاقی نیک بوده است.
در روزگاری که هزینه تهیه و ارسال یک سبد گل می تواند تامین بخشی از هزینه های یک بیمار مبتلا به سرطان نیازمند باشد، چه خوب است این رسم نیک با عملی نیکوتر همراه شده و دعای خیر بیماران را توشه راه عزیز از دست رفته و یا موجبات شادمانی فزونتر دیگران گرداند.
تابلوهای یادبود “نور” نیز علاوه بر آنکه همچون سبد گل، نشانگر مهر و همراهی شما با دوستان و خویشانتان می باشد، نمایانگر نوع دوستی و مظهر بروز مفاهیم والای انسانیت است.
با تقدیم نمودن تابلوهای یادبود نور به نزدیکانتان، علاوه بر اینکه عشق به همنوع و لذت حمایت از بیماران مبتلا به سرطان را به آنان منتقل می نمایید، نور امید را در دل نیازمندان مبتلا به این بیماری را پر فروغتر گردانید.

شما می توانید با پرداخت بخشی از هزینه یک سبد گل به موسسه خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان نور، در تامین هزینه های درمان یک بیمار نیازمند و یا هزینه های تجهیز مراکز درمانی سرطان در سراسر کشور مشارکت نمایید.
موسسه نور در ازای این مشارکت؛ به نمایندگی از شما و با نام شما بنر با طرح مورد انتخابتان را به محل مورد نظر ارسال خواهد کرد.

اگر مایل به سفارش تابلوهای یادبود نور هستید با شماره تلفن ۸۸۱۹۷۸۸۱ داخلی ۱۰۲ “واحد تابلوی یادبود” تماس گرفته و یا از طریق تکمیل فرم آنلاین و پرداخت الکترونیکی (آنلاین) اقدام نمایید.

  در صورت ثبت و پرداخت سفارش به صورت آنلاین، برای پیگیری سفارش خود بر لینک « رهگیری سفارش » کلیک نمایید.

  برای مشاهده شرایط و ضوابط فروشگاه اینترنتی موسسه خیریه نور برای سفارش بنر تسلیت بر لینک « شرایط و ضوابط » کلیک نمایید.

سفارش آنلاین تابلوهای یادبود

برای سفارش و پرداخت آنلاین وارد فروشگاه محصولات شوید

فروشگاه تابلوهای یادبود