استند تسلیت

سفارش تابلوی یادبود یا بنر تسلیت

در فرهنگ ایرانیان، ابراز همدردی و یا شادی با دوستان و آشنایان از دیرباز رسمی جاری و ساری بوده و در مناسبت های مختلف، سبد گل نشانه ابراز این همدردی و عرض تسلیت و یا وسیله ای برای بیان شادباش و شادمانی از اتفاقی نیک بوده است.
در روزگاری که هزینه تهیه و ارسال یک سبد گل می تواند تامین بخشی از هزینه های یک بیمار نیازمند مبتلا به سرطان باشد، چه خوب است این رسم نیک با عملی نیکوتر همراه شده و دعای خیر بیماران را توشه راه عزیز از دست رفته و یا موجبات شادمانی فزونتر دیگران گرداند.
استند تسلیت “نور” نیز علاوه بر آنکه همچون سبد گل، نشانگر مهر و همراهی شما با دوستان و خویشانتان می باشد، نمایانگر نوع دوستی و مظهر بروز مفاهیم والای انسانیت است.
با تقدیم نمودن استند تسلیت نور به نزدیکانتان، علاوه بر اینکه عشق به همنوع و لذت حمایت از بیماران مبتلا به سرطان را به آنان منتقل می نمایید، نور امید را در دل نیازمندان مبتلا به این بیماری پر فروغتر گردانید.
شما می توانید با پرداخت بخشی از هزینه یک سبد گل به موسسه خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان نور، در تامین هزینه های درمان یک بیمار نیازمند و یا هزینه های تجهیز مراکز درمانی سرطان در سراسر کشور مشارکت نمایید.
موسسه خیریه نور در ازای این مشارکت؛ به نمایندگی از شما و با نام شما استند با طرح مورد انتخابتان را به محل مورد نظر ارسال خواهد کرد.

از نیکوکاران و حامیان محترم خواهشمند است در صورت تمایل به سفارش استند تسلیت نکات ذیل را مد نظر قرار دهند:

۱) در حال حاضر ارسال استند تسلیت فقط در تهران انجام می گیرد و لذا موسسه خیریه نور از پذیرش سفارش برای ارسال استند در شهرهای دیگر معذور است.

۲) به منظور ارائه خدمات منظم و با کیفیت، بعد از ثبت سفارش در وب سایت با شماره تلفن ۸۶۰۸۲۰۶۵-۰۲۱ یا شماره واتساپ ۰۹۰۱۸۳۱۷۷۶۳ با مسئول این واحد هماهنگی های لازم صورت پذیرد.

۳) ساعات کاری واحد استند تسلیت برای دریافت سفارشات در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷ می باشد.

۴) جهت سفارش استند برای روزهای پنج شنبه و جمعه، حداکثر تا ساعت ۱۲ ظهر پنج شنبه سفارش خود را ثبت نمایید و از طریق شماره واتساپ ۰۹۰۱۸۳۱۷۷۶۳ حتما سفارش خود را اطلاع دهید.

۵) لطفا در درج اطلاعات در فرم های مربوطه دقت لازم را به عمل آورید. در صورت درج مشخصات اشتباه در فرم آنلاین، موسسه خیریه نور مسئولیتی نخواهد داشت.

نیکوکاران محترم با بهره‌گیری از روش های ذیل می توانید اقدام به سفارش استند تسلیت نمایند:

  • سفارش و پرداخت آنلاین از طریق وب سایت موسسه خیریه نور
  • سفارش تلفنی از طریق ارتباط مستقیم با دفتر موسسه با شماره ۸۸۱۹۷۸۸۱–۰۲۱ داخلی ۱۱۲ یا شماره مستقیم واحد استند تسلیت ۸۶۰۸۲۰۶۵۰-۰۲۱
  • ارسال ایمیل به don@noor-charity.com
  • ارسال پیام به شماره واتس آپ واحد سفارش استند تسلیت ۰۹۰۱۸۳۱۷۷۶۳
  • ارسال پیام مستقیم به مدیر صفحه اینستاگرام موسسه خیریه نور

 

در صورت ثبت و پرداخت سفارش به صورت آنلاین، برای پیگیری سفارش خود بر لینک « رهگیری سفارش » کلیک نمایید.

  برای مشاهده شرایط و ضوابط فروشگاه اینترنتی موسسه خیریه نور برای سفارش بنر تسلیت بر لینک « شرایط و ضوابط » کلیک نمایید.

سفارش آنلاین استند تسلیت

برای سفارش و پرداخت آنلاین وارد فروشگاه محصولات شوید

اسکرول به بالا